دسته‌ها

پوکر آنلاین
بازی نقدینحوه بازی

در میزهای سبک پوکر آنلاین بهتر بازی کنید

آیا می‌خواهید سطح مهارت خود را در میزهای سبک پوکر آنلاین بالا ببرید؟ در این مقاله به شما کمک می‌کنیم که برای این منظور برنامه‌ریزی کرده و آن را اجرا کنید.

همه افراد علاقه به قمار کردن در مبالغ سنگین در فضای مجازی ندارند. اگر جزو افرادی هستید که وقتی در شرایط ۵۰-۵۰ آل-این می‌زنید استرس زیادی دارید یا فشار بالایی را تحمل می‌کنید، این مقاله برایتان مناسب خواهد بود. برخی نیز عاشق قمار هستند، اما موجودی لازم برای رفتن به میزهای سنگین را ندارند. بسیاری از ما مخارجی برای زندگی کردن داریم که نمی‌خواهیم روی آن‌ها در میز پوکر ریسک کنیم.

بازی در میزهای سبک پوکر آنلاین

آیا غیرممکن است بتوانیم در دنیای پوکر به موفق برسیم؟ خیر، بسیاری از بهترین بازیکنان حرفه‌ای برای رسیدن به موفقیت از کمترین مبالغ شروع کرده‌اند. به این نوع افراد در پوکر «گریندر» گفته می‌شود.

گریندر (Grinder) – بازیکنی تایت است که با ریسک کم پوکر بازی می‌کند و از کوچکترین فرصت‌ها نیز برای رسیدن به سود بهره می‌برد.

میزهای سبک پوکر آنلاین

انتخاب لیمیت شروع

بازیکنان لو-استیک معمولا کسانی هستند که وارد میزهایی می‌شوند که حداکثر ورودی آن‌ها بین ۵۰$ تا ۲۰۰$ است. به میزهای با ورودی کمتر از ۵۰$ میزهای سبک پوکر گفته می‌شود. اما کدامیک برای ما مناسب است؟

انتخاب ما در این هنگام به دو مورد بستگی دارد

  1. بانکرول
  2. سطح مهارت

بانکرول

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که بازیکنان مبتدی انجام می‌دهند این است که «خارج از بانکرول» بازی می‌کنند. نوسانات در پوکر می‌تواند شدید باشد و به همین دلیل لازم است موجودی حساب یا بانکرول مناسبی برای دوام آوردن داشته باشید. توصیه می‌شود که حداقل ۲۵ برابر حداکثر ورودی میزی که در آن بازی می‌کنید را در حساب خود داشته باشید. در نتیجه اگر می‌خواهید وارد میزی با ورودی ۵۰$ شوید باید حداقل ۱۲۵۰$ در حساب خود داشته باشید. اولین قدم این است که تشخیص دهید چقدر می‌خواهید سرمایه‌گذاری کنید و متناسب با آن باید در چه میزی باید به بازی بپردازید.

سطح مهارت

مطالعات نشان داده است که سرمایه‌گذاری بیشتر همیشه ما را به رشد سریعتری نخواهد رساند. این رشد با سطح مهارت شخص در پوکر ارتباط مستقیم دارد. فرض کنید که ۱۲۵۰$ دارید، اما نمی‌توانید در میزهایی با ورودی ۵۰$ به خوبی عمل کنید.

پوکر آنلاین

مطالعه موردی زیر را در نظر بگیرید. ۲ گریندر مسیر حرفه‌ای خود را در یک زمان شروع می‌کنند.

پاتریک ۱۲۵۰$ دارد و در میز ۵۰$ بازی می‌کند. او سطح مهارت لازم را برای برد در این میز ندارد و در نهایت بخش زیادی از بانکرول خود را از دست می‌دهد. با گذشت زمان سطح مهارت او افزایش پیدا می‌کند و یک بازیکن برنده می‌شود، اما ۳۰۰$ برای او باقی مانده است. او تصمیم می‌گیرد که وارد میز ۱۰$ شود و بانکرول او شروع به رشد کردن می‌کند.

فیل سطح مهارتی مشابه با پاتریک دارد. او ۱۵۰$ داشته و در میزهای ۵$ شروع به بازی می‌کند. این بازی‌ها برای او بسیار سبک هستند و او با داشتن مهارت کافی به آرامی بانکرول خود را رشد می‌دهد. زمانی که به ۳۰۰$ می‌رسد تصمیم می‌گیرد وارد میزهای ۱۰$ شود. در همین زمان پاتریک نیز در حال بازی در همین میزهاست و شروع بازی با ۳۰۰$ کرده است.

همانطور که می‌بینید هیچ فرقی بین ۲ حالت وجود نداشته است، حتی با اینکه پاتریک پول بیشتری سرمایه‌گذاری کرده. در برخی شرایط ورود به بازی با بانکرول سنگین‌تر بهتر عمل می‌کند. اما باید در ابتدا بتوانید قضاوت درستی در مورد سطح مهارت خود در استیک مورد نظر داشته باشید.

افزایش تعداد و زمان بازی‌ها

هدف شما این نیست که چند بار در هفته به میزهای ۵$ پوکر لایو بروید. اگر می‌خواهید که یک گریندر واقعی باشید، باید تعداد و زمان بازی‌های خود را افزایش دهید. انجام این کار چندان ساده نیست. پوکر معمولا به عنوان «سخت‌ترین راه برای داشتن یک زندگی راحت» شناخته می‌شود.

میزهای سبک پوکر آنلاین

اما چطور باید تعداد و زمان بازی‌ها را افزایش داد؟ ۲ نکته برای انجام این کار ضروری است.

  • برنامه‌ریزی کنید. بسیاری از افراد از این کار متنفرند. چه نیازی است که مسائل را بنویسیم؟ می‌توانیم به راحتی آن‌ها را انجام دهیم و ببینیم چه پیش می‌آید. این تفکر اشتباه است، افراد کمی که توانسته‌اند این کار را انجام دهند به سود بسیار خوبی رسیده‌اند. مهم‌ترین نکته این است که بتوانیم تحرک داشته باشیم و سازماندهی شده باشیم. یک پوکرباز حرفه‌ای بودن شباهت بسیار زیادی به راه‌اندازی یک بیزینس دارد. ما باید آرام و موثر پیش برویم، تا زمانی که ما یک برنامه‌ریزی واضح نداشته باشم این اتفاق نخواهد افتاد. با برنامه‌ریزی کردن هیچ چیزی را از دست نمی‌دهیم، انجام این کار می‌تواند اختلاف بزرگی بین شکست و پیروزی به وجود آورد. وقتی که این کار را کردیم فقط باید به برنامه خود پایبند باشیم و دیگر هیچ.
  • تعداد میزها را افزایش دهید. نکته بسیار خوبی که در مورد پوکر آنلاین وجود دارد این است که نیاز نداریم صرفا در یک میز بازی کنیم. بازی کردن به صورت همزمان در چند میز بهترین راه برای افزایش حجم و تعداد بازی‌هاست.

البته در نظر داشته باشید که این کار فقط به بازیکنانی که حرفه‌ای هستند پیشنهاد می‌شود. در ابتدا معمولا باید با یک میز شروع کنیم. مولتی-تیبل هنگامی می‌تواند موثر باشد که تجربه بالایی داشته باشیم و بتوانیم به سرعت تصمیم‌گیری کنیم. بازی کردن در میزهای زیاد و فراتر از حد توان فرد می‌تواند نرخ برد او را نابود کند.

آیا این کار واقعا نتیجه می‌دهد؟

مطمئنا انجام چنین کاری ممکن است، نه تنها با استفاده از میزهای سبک پوکر آنلاین به سود می‌رسید، بلکه خواهید توانست با پوکر بسیار حرفه‌ای برخورد کنید. این مسیر می‌تواند بسیار سخت و طولانی باشد و نیاز به تلاش زیادی داشته باشد، اما نتیجه خواهد داد!

دیدگاهتان را بنویسید

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید